РЕШЕНИЕ №115 / 26.09.2011


Общинска избирателна комисия


РЕШЕНИЕ
№ 115
гр. Козлодуй, 26.09.2011 год.




ОТНОСНО: назначаване на Секционните избирателни комисии, включително подвижна секционна избирателна комисия в община Козлодуй за изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.



В Общинската избирателна комисия с вх. № 24 от 24.09.2011 год. от кмета на община Козлодуй са постъпили писмени предложения от местните ръководства на политическите партии и коалиции за съставите на образуваните в общината общо двадесет и седем секционни избирателни комисии, включително една подвижна избирателна секционна комисия.

Представени са всички изискуеми документи по чл. 34, ал. 2, ал. 3 и ал.5 от ИК, Решение № 56-ПВР/МИ от 05.08.2011 год. на Централната избирателна комисия и Решения № № 68 и 69 от 01.09.2011 год. И Решение № 73 от 07.09.2011 год. на Общинска избирателна комисия - Козлодуй, включително протоколи за проведени консултации на 13.09.2011 год. и на 17.09.2011 год.

Налице е постигнато съгласие между участниците в консултациите по отношение на броя и състава на Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000001 с адрес гр.Козлодуй,  ул. „Христо Ботев” № 145, Квартален клуб.

Не е постигнато съгласие по отношение на броя и състава на останалите двадесет и шест  секционни избирателни комисии, включително подвижната секционна избирателна комисия в община Козлодуй.

Предвид изложеното и на основание чл. 33, ал. 1, т. 3, чл. 34, ал. 1, ал. 2, ал. 3, ал. 4, ал. 5 и ал.10 на Изборния кодекс, Общинска избирателна комисия - Козлодуй

 


Р Е Ш И:

 


1. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000001 с адрес гр.Козлодуй,  ул. „Христо Ботев” № 145, Квартален клуб в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Цветкова Тошева

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Михайлов Ушатов

СЕКРЕТАР:

Теодора Херофимова Стоименова

ЧЛЕНОВЕ:

Стефанка Величкова Аначкова

 

Елиза Димчева Съменова

 

Милко Иванов Кърлиев

 

Захари Цветанов Оприцов




2. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000002 с адрес гр. Козлодуй, СОУ „Христо Ботев” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сталин Манасиев Стоев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валери Стоянов Костадинов

СЕКРЕТАР:

Кръстьо Стефанов Гризанов

ЧЛЕНОВЕ:

Велислава Димитрова Георгиева

 

Цветелина Величкова Станчева

 

Пламен Цветанов Биджев

 

Росен Станчев Петров

 

Борислав Димитров Миткински

 

Венцислав Стайов Цибров


3. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000003 с адрес  гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22 в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Веселинов Здравков

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанаска Иванова Синигерова

СЕКРЕТАР:

Вяра Димитрова Маринова

ЧЛЕНОВЕ:

Виолета Александрова Димитрова

 

Цветанка Кирилова Добрева

 

Тянка Димитрова Захариева

 

Наташа Венкова Таикова


4. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000004 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Васил Воденичарски” № 3, ОДЗ „Радост” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тоня Ивова Динолова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Данаил Емилов Йорданов

СЕКРЕТАР:

Марияна Иванова Ценкова

ЧЛЕНОВЕ:

Александър Христов Цветков

 

Христо Борисов Маринчев

 

Нина Ангелова Балонова

 

Марияна Петкова Синева

 

Петър Бойков Горанов

 

Лилия Христова Маринова


5. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000005 с адрес гр.Козлодуй, ОДЗ „Мир” в жилищен комплекс № 1 в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Василев Рачев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тошка Любомирова Горанова

СЕКРЕТАР:

Борислава Кирилова Богоева

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Петров Катански

 

Илия Тодоров Филипов

 

Борис Ангелов Занев

 

Росен Руменов Коларов








6. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000006 с адрес  гр.Козлодуй, СОУ „Христо Ботев” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марияна Кузманова Тирикова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боянка Цветанова Ламбова

СЕКРЕТАР:

Камелия Йорданова Маринова

ЧЛЕНОВЕ:

Марина Славова Ангелова

 

Ивайло Коцов Коцов

 

Йордан Грозданов Стоименов

 

Павлина Томова Вачева

 

Надежда Стойкова Андреева

 

Димитрина Цветанова Петрова


7. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000007 с адрес гр.Козлодуй, ул. „П.Р.Славейков” № 6, ЦДГ „Слънчице” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Генка Иванова Вашкова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Найденов Костов

СЕКРЕТАР:

Ваня Илиева Стефанова

ЧЛЕНОВЕ:

Людмил Цветанов Герасимов

 

Виолета Николова Спасова

 

Миглена Иванова Николова

 

Ивайло Иванов Даков


8. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000008 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иванка Стефанова Кръстева

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милозина Иванова Младенова

СЕКРЕТАР:

Анета Маринова Калева

ЧЛЕНОВЕ:

Стела Драгомирова Мариновска

 

Сергей Богданов Стаменов

 

Любен Иванов Велков

 

Павлин Петров Цаконски

 

Милка Григорова Томова

 

Красимир Тодоров Кривошиев



9. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000009 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Стефан Караджа” № 22, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маргарита Георгиева Петкова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светлана Антонова Георгиева

СЕКРЕТАР:

Анелия Боянова Пунчева

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Кирилов Калев

 

Евгения Цанова Николова

 

Даниела Георгиева Лазарова

 

Петрана Ангелова Сайванска

 

Радка Владимирова Свиленова

 

Красимир Кирилов Рангелов


10. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000010 с адрес  гр.Козлодуй, ул. „Освободител” № 50, ПГЯЕ „Игор Курчатов” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Димитрова Миткова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бранимир Людмилов Методиев

СЕКРЕТАР:

Дилян Пламенов Димитров

ЧЛЕНОВЕ:

Стела Данчова Алексиева

 

Елеонора Звезделинова Дикова

 

Даниела Александрова Цолова

 

Валери Георгиев Илиев

 

Цветан Владимиров Бънков

 

Геолина Маринова Стефанова


11. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000011 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Христо Ботев” № 2, Дом на Енергетика в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ралица Иванова Бешировска

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Детелина Ангелова Паскова

СЕКРЕТАР:

Анелия Николова Цветкова

ЧЛЕНОВЕ:

Анита Емилова Еленчева

 

Камелия Лазарова Хърлечанова

 

Славчо Томов Вашков

 

Валентина Славчева Тодева

 

Владимир Росенов Казаков

 

Валери Борисов Вълчев



12. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000012 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вержиния Тодорова Замфирова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Ангелов Иванов

СЕКРЕТАР:

Светла Димитрова Попова

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Маринов Иванов

 

Иван Маринов Попов

 

Надя Стефанова Свинярова

 

Петьо Валериев Андреев

 

Илия Монов Рачев

 

Светла Тотева Синева


13. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000013 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Стефанов Владов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галя Валериева Симеонова

СЕКРЕТАР:

Иванчо Димов Иванов

ЧЛЕНОВЕ:

Анна Величкова Такова

 

Валери Луканов Вълков

 

Емилия Христова Свинярова

 

Искра Цветанова Овчарова




14. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000014 с адрес гр.Козлодуй, ул. „Свилен Русев” № 27, НУ „Васил Левски” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елеонора Павлова Горанова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марияна Иванова Цолова

СЕКРЕТАР:

Анита Сашева Узунова

ЧЛЕНОВЕ:

Станислава Петрова Цветанова

 

Димитър Ангелов Цветанов

 

Петър Петров Петров

 

Станка Иванова Братова


15. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000016 с адрес с.Хърлец, ул. „Цар Освободител” № 45, Квартален клуб /Бежанска махала/ в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владислав Тошков Сарачинов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владимир Тодоров Свиняров

СЕКРЕТАР:

Ели Валериева Занева

ЧЛЕНОВЕ:

Малина Петкова Бадева

 

Георги Славчев Георгиев

 

Олга Йосифова Стефанова

 

Валентина Ангелова Русова


16. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000017 с адрес с.Хърлец, ул. „Георги Димитров”  № 36, Народно читалище „Никола Вапцаров-1927” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вера Огнянова Сарачинова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маргарита Емилова Прунечева

СЕКРЕТАР:

Татяна Валериева Занева

ЧЛЕНОВЕ:

Десислава Михайлова Войкова

 

Петър Валериев Петров

 

Лилия Митова Григорова

 

Галя Стоянова Гавазка


17. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000018 с адрес с.Хърлец, ул. „Георги С. Раковски” № 13, Здравна служба в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емилия Маринова Сарачинова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бистра Венциславова Занева

СЕКРЕТАР:

Анета Тодорова Плешоева

ЧЛЕНОВЕ:

Румяна Величкова Бънкова

 

Силвия Петкова Кирилова

 

Теменуга Динова Йонова

 

Пенка Нинова Шуева








18. Избирателна секция № 062000019 с адрес с.Гложене, ул. „Ленин”, клуб „969” в състав 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Биляна Благомирова Тодорова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефка Георгиева Цекова

СЕКРЕТАР:

Анка Кирилова Попова

ЧЛЕНОВЕ:

Людмила Светлозарова Върбанова

 

Иво Йорданов Стефанов

 

Соня Тодорова Довицова

 

Димитър Опров Симов





19. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000020 с адрес с.Гложене, ул. „Паисий Хилендарски” № 3, ОУ „Христо Ботев” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виолета Иванова Маринова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маргарита Кръстева Ганчева

СЕКРЕТАР:

Любомир Трайков Туков

ЧЛЕНОВЕ:

Валя Йончева Петкова

 

Красимира Ангелова Горанова

 

Десислава Петрова Йорданова

 

Иванка Лазарова Василева




20. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000021 с адрес с.Гложене, ул. „Христо Ботев” № 22,Административна сграда на кметството в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Миглена Бориславова Дионисиева

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлиян Илиев Монов

СЕКРЕТАР:

Евдокия Тодорова Ламбова

ЧЛЕНОВЕ:

Диляна Николова Христова

 

Петя Бориславова Тончева

 

Митка Иванова Томова

 

Милчо Димитров Христов




21. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000022 с адрес с.Гложене, ул. Маршал Бирюзов” № 77, ОДЗ „Радост” в състав 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Райко Петров Трайков

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Илиев Петров

СЕКРЕТАР:

Марио Ивов Йорданов

ЧЛЕНОВЕ:

Малина Качова Иванова

 

Нели Декова Маринова

 

Лиляна Георгиева Иванова

 

Владимир Благоев Маринов


22. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000023 с адрес с.Бутан,  ул. „Гроздан Пешов” № 27, Клуб в квартал „Надежда” в състав от 9 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валери Христов Каменов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Тодоров Дойнов

СЕКРЕТАР:

Лилия Александрова Димитрова

ЧЛЕНОВЕ:

Владислава Христова Борисова - Върбанова

 

Тихомир Трифонов Богданов

 

Гълъбин Валериев Андреев

 

Василка Сладунова Борисова

 

Лилия Цветанова Бенковска - Иванова

 

Мариана Коцева Пешева



23. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000024 с адрес с.Бутан, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марияна Маринова Попова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Найденов Стефанов

СЕКРЕТАР:

Светла Кънова Личковска

ЧЛЕНОВЕ:

Данка Йосифова Дикова

 

Веселина Василева Филипова

 

Тихомир Иванов Горанов

 

Лъчезар Кирилов Стоянов




24. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000025 с адрес с.Бутан,  ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Симеонов Димитров

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Искра Андреева Цветкова

СЕКРЕТАР:

Румяна Спасова Опрова

ЧЛЕНОВЕ:

Елеонора Георгиева Славкова

 

Величка Кръстева Цветкова

 

Анка Йоскова Цветкова

 

Анула Лазарова Найденова



25. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000026 с адрес с.Бутан,  ул. „Георги Димитров” № 80, ЦДГ „1 – ви юни” в състав от 7 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Илиева Борисова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитрина Илиева Алексиева

СЕКРЕТАР:

Румяна Кирилова Зафирова

ЧЛЕНОВЕ:

Димитрина Евстатиева Шереметиева

 

Петя Петкова Крушовенска

 

Детелина Лазарова Тошковска

 

Петрана Иванова Денкова




26. Назначава Секционна избирателна комисия в Избирателна секция № 062000027 с адрес с.Крива бара,  ул. „Георги Димитров” № 45, НУ „Гео Милев” в състав от 5 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Страхил Цветков Иванов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентина Атанасова Димитрова

СЕКРЕТАР:

Кирил Петров Филипов

ЧЛЕНОВЕ:

Христина Тошева Михайлова

 

Атанас Димитров Христов



27. Назначава Подвижна секционна избирателна комисия в подвижна избирателна секция  № 062000015 в състав 5 члена, както следва:


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анатолий Георгиев Димитров

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветан Иванов Цолов

СЕКРЕТАР:

Наташка Павлова Стаменова

ЧЛЕНОВЕ:

Надежда Николова Спасова

 

Славчо Георгиев Стефанов


28. Секционните избирателни комисии, включително подвижната секционна избирателна комисия  встъпват в правомощията си на  27 септември 2011 год.

29. Утвърждава списък на резервни членове на Секционните избирателни комисии, включително Подвижната секционна избирателна комисия в община Козлодуй предложени от парламентарно представените политически партии и коалиции, както следва:


На ПП ГЕРБ

1. Камелия Йорданова Маринова

2. Георги Маринов Зайков

3. Кирил Милков Кърлиев

4. Паола Койчева Маринова

5. Петър Бойков Горанов

6. Цветан Маринов Кюланов

7. Божидар Цветанов Русов

8. Николай Яворов Томов

9. Даниела Яворова Михайлова

10. Явор Томов Кръстев

11. Ивалина Христова Маринкова

12. Цветан Иванов Петров

13. Владимир Любимов Николов

14. Нина Иванова Владимирова

15. Красимир Цветков Николов

16. Емил Георгиев Цветанов

17. Мая Христова Маринова

18. Васка Величкова Тодорова

19. Лидия Цветанова Георгиева


На КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

1.Цветана Маринова Станоева

2. Татяна Христова Ненчева

3. Стоян Ненов Дерменджиев

4. Кръстьо Ангелов Окяшев

5. Тотьо Дечков Синев

6. Йордан Стефанов Добрев

7. Лилия Христова Маринова

8.Мария Димитрова Добрева

9.Борис Трендафилов Тошев

10.Стела Димова Бачийска

11.Николай Георгиев Митрев

12.Илия Йончев Голев

13.Елеонора Владимирова Евстатиева

14. Наталия Янкова Величкова

15.Андрей Николов Джурков

16.Дашо Тодоров Райков

17.Илия Тодоров Свиняров

18.Стефка Митева Ликуриева

19.Александър Константинов Цолов

20.Гергана Ангелова Рошкова

21.Лиляна Христова Букоева

22.Боряна Цветанова Боянова

23.Ангел ЙотовХристов

24.Борислав Софрониев Кънчев

25.ТодорАлександров Първанов

26.Лъчезар Илиев Найденов

27.Кирил Иванов Опров

28.Ирена Валериева Костова

29.Владислава Валериева Димитрова


На ПП „АТАКА”

1. Нина Красимирова Рангелова

2. Габриела Димитрова Георгиева

3. Татяна Величкова Никова


На СИНЯТА КОАЛИЦИЯ

1. Михаил Иванов Тасев

2. Антоанета Димитрова Йовчева

3. Людмил Димитров Димитров

4. Мария Тодорова Иванова

5. Валери Страхилов Петров

6. Станимир Венциславов Занев


На ПП „НДСВ”

1. Ирена Ганчова Христова

2. Чавдар Петров Христов

3. Анелия Енчева Ангелова

4. Лъчезар Кирилов Стоянов


Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в 3-дневен срок от съобщаването му.


ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Адриана Добрева


ЗА СЕКРЕТАР:

Мирослав Ангелов

Публикувано на 26.09.2011 год. в 20:00 часа


Свързани страници:

  1. Основна рубрика: Избори 2011
  2. РЕШЕНИЕ №36 / 26.08.2011
  3. РЕШЕНИЕ №38 / 26.08.2011
  4. РЕШЕНИЕ №39 / 26.08.2011
  5. РЕШЕНИЕ №40 / 26.08.2011
  6. РЕШЕНИЕ №41 / 26.08.2011
  7. РЕШЕНИЕ №42 / 26.08.2011
  8. РЕШЕНИЕ №43 / 26.08.2011
  9. РЕШЕНИЕ №44 / 26.08.2011
  10. РЕШЕНИЕ №45 / 26.08.2011
  11. РЕШЕНИЕ №46 / 26.08.2011
  12. РЕШЕНИЕ №47 / 27.08.2011
  13. РЕШЕНИЕ №48 / 27.08.2011
  14. РЕШЕНИЕ №49 / 27.08.2011
  15. РЕШЕНИЕ №50 / 27.08.2011
  16. РЕШЕНИЕ №51 / 27.08.2011
  17. РЕШЕНИЕ №52 / 27.08.2011
  18. РЕШЕНИЕ №53 / 27.08.2011
  19. РЕШЕНИЕ №54 / 27.08.2011
  20. РЕШЕНИЕ №55 / 27.08.2011
  21. РЕШЕНИЕ №56 / 27.08.2011
  22. РЕШЕНИЕ №57 / 28.08.2011
  23. РЕШЕНИЕ №58 / 28.08.2011
  24. РЕШЕНИЕ №59 / 28.08.2011
  25. РЕШЕНИЕ №61 / 28.08.2011
  26. РЕШЕНИЕ №62 / 28.08.2011
  27. РЕШЕНИЕ №63 / 28.08.2011
  28. РЕШЕНИЕ №64 / 28.08.2011
  29. РЕШЕНИЕ №65 / 28.08.2011
  30. РЕШЕНИЕ №66 / 28.08.2011
  31. РЕШЕНИЕ №67 / 30.08.2011
  32. РЕШЕНИЕ №68 / 01.09.2011
  33. РЕШЕНИЕ №69 / 01.09.2011
  34. Приложение към Решение № 69 / 01.09.2011 г.
  35. РЕШЕНИЕ №70 / 02.09.2011
  36. РЕШЕНИЕ №71 / 02.09.2011
  37. РЕШЕНИЕ №72 / 02.09.2011
  38. РЕШЕНИЕ №73 / 07.09.2011
  39. РЕШЕНИЕ №74 / 07.09.2011
  40. РЕШЕНИЕ №75 / 08.09.2011
  41. РЕШЕНИЕ №76 / 08.09.2011
  42. РЕШЕНИЕ №77 / 12.09.2011
  43. РЕШЕНИЕ №78 / 12.09.2011
  44. РЕШЕНИЕ №79 / 12.09.2011
  45. РЕШЕНИЕ №80 / 12.09.2011
  46. РЕШЕНИЕ №81 / 12.09.2011
  47. РЕШЕНИЕ №82 / 13.09.2011
  48. РЕШЕНИЕ №83 / 14.09.2011
  49. РЕШЕНИЕ №84 / 14.09.2011
  50. РЕШЕНИЕ №85 / 14.09.2011
  51. РЕШЕНИЕ №86 / 15.09.2011
  52. РЕШЕНИЕ №87 / 15.09.2011
  53. РЕШЕНИЕ №88 / 16.09.2011
  54. РЕШЕНИЕ №89 / 17.09.2011
  55. РЕШЕНИЕ №90 / 17.09.2011
  56. РЕШЕНИЕ №91 / 17.09.2011
  57. РЕШЕНИЕ №92 / 17.09.2011
  58. РЕШЕНИЕ №60 / 28.08.2011
  59. РЕШЕНИЕ №93 / 17.09.2011
  60. РЕШЕНИЕ №94 / 17.09.2011
  61. РЕШЕНИЕ №95 / 17.09.2011
  62. РЕШЕНИЕ №96 / 17.09.2011
  63. РЕШЕНИЕ №97 / 17.09.2011
  64. РЕШЕНИЕ №98 / 17.09.2011
  65. РЕШЕНИЕ №99 / 18.09.2011
  66. РЕШЕНИЕ №100 / 19.09.2011
  67. РЕШЕНИЕ №101 / 19.09.2011
  68. РЕШЕНИЕ №102 / 19.09.2011
  69. РЕШЕНИЕ №103 / 19.09.2011
  70. РЕШЕНИЕ №104 / 19.09.2011
  71. РЕШЕНИЕ №105 / 19.09.2011
  72. РЕШЕНИЕ №106 / 19.09.2011
  73. РЕШЕНИЕ №107 / 20.09.2011
  74. РЕШЕНИЕ №108 / 20.09.2011
  75. РЕШЕНИЕ №109 / 20.09.2011
  76. РЕШЕНИЕ №110 / 20.09.2011
  77. РЕШЕНИЕ №111 / 20.09.2011
  78. РЕШЕНИЕ №112 / 20.09.2011
  79. РЕШЕНИЕ №113 / 21.09.2011
  80. РЕШЕНИЕ №114 / 21.09.2011
  81. РЕШЕНИЕ №118 / 05.10.2011
  82. РЕШЕНИЕ №119 / 08.10.2011
  83. РЕШЕНИЕ №120 / 08.10.2011
  84. РЕШЕНИЕ №121 / 08.10.2011
  85. РЕШЕНИЕ №122 / 08.10.2011
  86. РЕШЕНИЕ №123 / 10.10.2011
  87. РЕШЕНИЕ №124 / 12.10.2011
  88. РЕШЕНИЕ №125 / 13.10.2011
  89. РЕШЕНИЕ №126 / 14.10.2011
  90. РЕШЕНИЕ №127 / 14.10.2011
  91. РЕШЕНИЕ №128 / 14.10.2011
  92. РЕШЕНИЕ №129 / 14.10.2011
  93. РЕШЕНИЕ №130 / 17.10.2011
  94. РЕШЕНИЕ №131 / 17.10.2011
  95. РЕШЕНИЕ №132 / 18.10.2011
  96. РЕШЕНИЕ №133 / 19.10.2011
  97. РЕШЕНИЕ №134 / 19.10.2011
  98. РЕШЕНИЕ №135 / 19.10.2011
  99. РЕШЕНИЕ №136 / 19.10.2011
  100. РЕШЕНИЕ №137 / 19.10.2011
  101. РЕШЕНИЕ №138 / 20.10.2011
  102. РЕШЕНИЕ №139 / 20.10.2011
  103. РЕШЕНИЕ №140 / 20.10.2011
  104. РЕШЕНИЕ №141 / 21.10.2011
  105. РЕШЕНИЕ №142 / 21.10.2011
  106. РЕШЕНИЕ №143 / 21.10.2011
  107. РЕШЕНИЕ №144 / 21.10.2011
  108. РЕШЕНИЕ №145 / 21.10.2011
  109. РЕШЕНИЕ №146 / 21.10.2011
  110. РЕШЕНИЕ №147 / 21.10.2011
  111. РЕШЕНИЕ №148 / 21.10.2011
  112. РЕШЕНИЕ №149 / 22.10.2011
  113. РЕШЕНИЕ №150 / 22.10.2011
  114. РЕШЕНИЕ №151 / 22.10.2011
  115. РЕШЕНИЕ №152 / 23.10.2011
  116. РЕШЕНИЕ №153 / 23.10.2011г.
  117. РЕШЕНИЕ №154 / 25.10.2011г.
  118. РЕШЕНИЕ №155 / 25.10.2011г.
  119. РЕШЕНИЕ №156 / 25.10.2011г.
  120. РЕШЕНИЕ №157 / 25.10.2011г.
  121. РЕШЕНИЕ №158 / 25.10.2011г.
  122. РЕШЕНИЕ №159 / 25.10.2011г.
  123. РЕШЕНИЕ №117 / 26.09.2011
  124. РЕШЕНИЕ №160 / 25.10.2011г.
  125. РЕШЕНИЕ №161 / 25.10.2011г.
  126. РЕШЕНИЕ №162 / 25.10.2011г.
  127. РЕШЕНИЕ №163 / 25.10.2011г.
  128. РЕШЕНИЕ №164 / 25.10.2011г.
  129. РЕШЕНИЕ №165 / 27.10.2011г.
  130. РЕШЕНИЕ №166 / 28.10.2011г.
  131. РЕШЕНИЕ №167 / 28.10.2011г.
  132. РЕШЕНИЕ №168 / 28.10.2011г.
  133. РЕШЕНИЕ №169 / 28.10.2011г.
  134. РЕШЕНИЕ №170 / 28.10.2011г.
  135. РЕШЕНИЕ №171 / 29.10.2011
  136. РЕШЕНИЕ №172 / 29.10.2011
  137. РЕШЕНИЕ №173 / 29.10.2011
  138. РЕШЕНИЕ №174 / 30.10.2011
  139. РЕШЕНИЕ №175 / 30.10.2011
  140. РЕШЕНИЕ №176 / 31.10.2011
  141. РЕШЕНИЕ №177 / 31.10.2011
  142. РЕШЕНИЕ №178 / 31.10.2011
  143. РЕШЕНИЕ №179 / 01.11.2011
  144. РЕШЕНИЕ №180 / 08.11.2011
  145. РЕШЕНИЕ №182 / 14.11.2011г.
  146. РЕШЕНИЕ №183 / 01.06.2012г.
  147. РЕШЕНИЕ №184 / 19.06.2012г.
  148. РЕШЕНИЕ № 185 / 28.08.2012 г.
  149. РЕШЕНИЕ № 186 / 28,08,2012 г.
  150. РЕШЕНИЕ № 187 / 28,08,2012 г.
  151. РЕШЕНИЕ № 188 / 28,08,2012 г.
  152. РЕШЕНИЕ № 189 / 29.08.2012 г.
  153. РЕШЕНИЕ № 190 / 29.08.2012 г.
  154. РЕШЕНИЕ №191 / 30.08.2012 г.
  155. РЕШЕНИЕ № 192 / 31.08.2012 г.
  156. РЕШЕНИЕ № 193 / 31.08.2012 г.
  157. РЕШЕНИЕ № 194 / 31.08.2012 г.
  158. РЕШЕНИЕ № 195 / 31.08.2012 г.
  159. РЕШЕНИЕ № 196 / 01.09.2012 г.
  160. РЕШЕНИЕ № 197 / 01.09.2012 г.
  161. РЕШЕНИЕ № 198 / 01.09.2012 г.
  162. РЕШЕНИЕ № 199 / 01.09.2012 г.
  163. РЕШЕНИЕ № 200 / 05.09.2012 г.
  164. РЕШЕНИЕ № 202 / 06.09.2012 г.
  165. РЕШЕНИЕ № 203 / 06.09.2012 г.
  166. РЕШЕНИЕ № 204 / 06.09.2012 г.
  167. РЕШЕНИЕ № 205 / 06.09.2012 г.
  168. РЕШЕНИЕ № 206 / 11.09.2012 г.
  169. РЕШЕНИЕ № 207 / 11.09.2012 г.
  170. РЕШЕНИЕ № 208 / 17.09.2012 г.
  171. РЕШЕНИЕ № 209 / 17.09.2012 г.
  172. РЕШЕНИЕ № 210 / 17.09.2012 г.
  173. РЕШЕНИЕ № 211 / 24.09.2012 г.
  174. РЕШЕНИЕ № 212 / 26.09.2012 г.
  175. РЕШЕНИЕ № 213 / 26.09.2012 Г.
  176. РЕШЕНИЕ № 214 / 28.09.2012 г.
  177. РЕШЕНИЕ № 215 / 02.10.2012 г.
  178. РЕШЕНИЕ № 216 / 03.10.2012 г.
  179. РЕШЕНИЕ № 217 / 03.10.2012 г.
  180. РЕШЕНИЕ № 218 / 03.10.2012 г.
  181. РЕШЕНИЕ № 219 / 05.10.2012 г.
  182. РЕШЕНИЕ № 220 / 05.10.2012 г.
  183. РЕШЕНИЕ № 221 / 06.10.2012 г.
  184. РЕШЕНИЕ №222 / 07.10.2012г.
  185. РЕШЕНИЕ № 223 / 07.09.2012 г.
  186. РЕШЕНИЕ № 224 / 07.10.2012 г.
  187. РЕШЕНИЕ № 225 / 07.10.2012 г.
  188. РЕШЕНИЕ № 226 / 07.10.2012 г.
  189. РЕШЕНИЕ № 227 / 08.10.2012 г.
  190. РЕШЕНИЕ № 228 / 11.10.2012 г.
  191. РЕШЕНИЕ № 229 / 12.10.2012 г.
  192. Решение №231 / 24.07.2013г.
  193. Решение №232 / 10.03.2014г.
  194. Решение №233 / 17.03.2014г.
  195. Решение №234 / 19.09.2014
  196. РЕШЕНИЕ №1а / 19.08.2011
  197. РЕШЕНИЕ №2 / 22.08.2011
  198. РЕШЕНИЕ №3 / 22.08.2011
  199. РЕШЕНИЕ №4 / 22.08.2011
  200. РЕШЕНИЕ №5 / 22.08.2011
  201. РЕШЕНИЕ №6 / 22.08.2011
  202. РЕШЕНИЕ №7 / 22.08.2011
  203. РЕШЕНИЕ №8 / 22.08.2011
  204. РЕШЕНИЕ №9 / 22.08.2011
  205. РЕШЕНИЕ №10 / 22.08.2011
  206. РЕШЕНИЕ №11 / 23.08.2011
  207. РЕШЕНИЕ №12 / 23.08.2011
  208. РЕШЕНИЕ №13 / 23.08.2011
  209. РЕШЕНИЕ №14 / 24.08.2011
  210. РЕШЕНИЕ №15 / 24.08.2011
  211. РЕШЕНИЕ №16 / 24.08.2011
  212. РЕШЕНИЕ №17 / 24.08.2011
  213. РЕШЕНИЕ №18 / 24.08.2011
  214. РЕШЕНИЕ №19 / 24.08.2011
  215. РЕШЕНИЕ №20 / 24.08.2011
  216. РЕШЕНИЕ №21 / 25.08.2011
  217. РЕШЕНИЕ №22 / 25.08.2011
  218. РЕШЕНИЕ №23 / 25.08.2011
  219. РЕШЕНИЕ №24 / 25.08.2011
  220. РЕШЕНИЕ №26 / 25.08.2011
  221. РЕШЕНИЕ №27 / 25.08.2011
  222. РЕШЕНИЕ №28 / 26.08.2011
  223. РЕШЕНИЕ №29 / 26.08.2011
  224. РЕШЕНИЕ №30 / 26.08.2011
  225. РЕШЕНИЕ №31 / 26.08.2011
  226. РЕШЕНИЕ №32 / 26.08.2011
  227. РЕШЕНИЕ №33 / 26.08.2011
  228. РЕШЕНИЕ №34 / 26.08.2011
  229. РЕШЕНИЕ №35 / 26.08.2011
  230. Общинска администрация
  231. Решения на ОИК
  232. ОИК Козлодуй
  233. Централна избирателна комисия
  234. РЕШЕНИЕ №181 / 08.11.2011
  235. РЕШЕНИЕ № 201 / 05.09.2012 г.
  236. РЕШЕНИЕ № 230 / 18.12.2012 г.
  237. РЕШЕНИЕ №25 / 25.08.2011
  238. РЕШЕНИЕ №115 / 26.09.2011 - Текуща страница
  239. РЕШЕНИЕ №116 / 26.09.2011

Търсене

Колко често посещавате сайта на Община Козлодуй?

Вие вече сте дали своя глас по този въпрос в анкетата!
Резултати :
Всеки ден :
41 % Complete (success)
Веднъж седмично :
16 % Complete (success)
Веднъж месечно, за да се ориентирам какво се случва :
9 % Complete (success)
Само когато имам нужда от информация :
34 % Complete (success)

УЧАСТВАТЕ ЛИ В БЛАГОТВОРИТЕЛНИ ИНИЦИАТИВИ?

Вие вече сте дали своя глас по този въпрос в анкетата!
Резултати :
Да, редовно, през цялата година :
58 % Complete (success)
Да, предимно по големи празници :
18 % Complete (success)
Не, имам друго виждане :
24 % Complete (success)

Харесва ли ви новата визия на сайта?

Вие вече сте дали своя глас по този въпрос в анкетата!
Резултати :
Да, определено :
56 % Complete (success)
Не особено :
41 % Complete (success)
Нямам мнение :
4 % Complete (success)

facebook